NASZA FIRMA

O NAS

Firma Zaopatrzeniowa Smoliński, to blisko 30 lat tradycji,
cała masa doświadczeń.

Zobacz skróconą historię naszej marki,
Zapraszamy!

NASZE MOCNE STRONY

 

Nasze korzenie

Firma Zaopatrzeniowa Smoliński Sp. z o.o. działająca na rynku od ponad 26 lat jest kontynuatorem Przedsiębiorstwa Zaopatrzeniowego Eugeniusz Smoliński w Głogowie. Pierwszej sprzedaży dokonano w dniu 07.07.1993 roku pod szyldem Przedsiębiorstwa Zaopatrzenia Gospodarki Żywnościowej, działającego na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej.

W dniu 16.02.2022 roku  połączyliśmy się Firma Handlowa Urszula Litwinowicz ze Świdnicy
 
Od 1.09.2022 jesteśmy połączeni z firmą P.H.U. Rotex z Poznania.
R O  Z W Ó J

Misja – zaopatrzenie.

Podstawowym celem działalności hurtowni było zawsze zaopatrywanie w surowce, materiały, wyposażenie i sprzęt drobny małych i średnich producentów i dystrybutorów żywności.

W początkowym okresie istnienia, Przedsiębiorstwo zaopatrywało głównie liczne wtedy małe i średnie zakłady przetwórstwa mięsnego.

Od roku 1995 w ofercie firmy zaczęły pojawiać się artykuły właściwe dla produkcji piekarskiej i cukierniczej. Były to przede wszystkim narzędzia, materiały, sprzęt drobny oraz tradycyjne dodatki cukierniczo piekarnicze jak np. bakalie, nasiona, przetwory owocowe itp.
 

Dofinansowanie

 

W 2024 roku zrealizowaliśmy projekt Poprawy warunków i zwiększenia bezpieczeństwa dofinansowany z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych. W ramach projektu w centralnym magazynie w Głogowie zostało zainstalowane nowe, energooszczędne i przyjazne oświetlenie, a także zakupiono wózki paletowe ze wspomaganiem elektrycznym, odciążającym mięśnie pracowników magazynowych.