ZGODNIE Z PRAWEM

RODO

Prosimy zapoznać się z klauzulą RODO.

Drogi Kliencie

 
Dbając o Twoje dane osobowe i w oparciu o wewnętrzne procedury w związku z wejściem w życie od dnia 25 maja 2018 r. RODO, prowadzimy weryfikację wyrażonych przez Ciebie zgód. Pragniemy spełnić względem Ciebie ponowny obowiązek informacyjny (jaki miał już miejsce w przeszłości) i prosimy Cię o reakcję, jeśli uważasz, że Twoje dane osobowe nie powinny być przez Nas używane.

 
Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Firma Zaopatrzeniowa Smoliński Sp. z o.o. z siedzibą w Głogowie przy ul. Sikorskiego 48C zwanym dalej Firma Zaopatrzeniowa Smoliński
 
Celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest prowadzenie przez Firma Zaopatrzeniowa Smoliński lub na jego zlecenie marketingu bezpośredniego (przy użyciu telefonów, tabletów, komputerów, e-maili, komunikatorów, serwisów społecznościowych, etc. w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących) w celach: informacyjnych, marketingowych, przedstawiania ofert handlowych, prowadzenia działań promocyjnych obecnie jak i w przyszłości.
Informujemy, że Twoje dane mogą być profilowane, w szczególności w celach marketingowych, prowadzenia badań, oceny zainteresowań i preferencji zakupowych, w tym oferowania oraz prezentowania reklam, produktów i usług w oparciu o przypisane Tobie preferencje, a także do wewnętrznych analiz. Twoje dane przechowujemy przez okres niezbędny do realizacji czynności wynikających ze świadczonych usług, w tym w zakresie obsługi roszczeń posprzedażowych (np. uprawnień z gwarancji, rękojmi, czy też rozliczeń podatkowych). Do profilowania będą wykorzystywane następujące kategorie danych: informacje o produktach i usługach, sposobie korzystania z nich, informacje o płatnościach, informacje o adresach elektronicznych.

 
Masz prawo w każdym momencie do wyrażenia sprzeciwu na profilowanie Twoich działań na potrzeby marketingu bezpośredniego.
Informujemy, że Twój sprzeciw na marketing bezpośredni będzie równoznaczny z wycofaniem zgody na profilowanie.

 
W celu prawidłowej realizacji usług Twoje dane osobowe mogą być udostępniane naszym zaufanym partnerom handlowym (np. w celu realizacji sprzedaży ratalnej, ubezpieczeniowej, obsługi platformy sprzedażowej i opiniotwórczej).

 
Masz prawo:
– dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz uaktualnienia,
– do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego ich przetwarzania.
Pamiętaj, że skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody, a od 25 maja 2018 r. także będziesz mieć prawo:
– wniesienia skargi do organu nadzorczego
– prawo do przenoszenia danych
– prawo do bycia zapomnianym