RODO - pzsmol

Przejdź do treści
  
Drogi Kliencie

 
Dbając o Twoje dane osobowe i w oparciu o wewnętrzne procedury w związku z wejściem w życie od dnia 25 maja 2018 r. RODO, prowadzimy weryfikację wyrażonych przez Ciebie zgód. Pragniemy spełnić względem Ciebie ponowny obowiązek informacyjny (jaki miał już miejsce w przeszłości) i prosimy Cię o reakcję, jeśli uważasz, że Twoje dane osobowe nie powinny być przez Nas używane.

 
Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Zaopatrzeniowe Eugeniusz Smoliński z siedzibą w Głogowie przy ul. Sikorskiego 48C zwanym dalej Przedsiębiorstwem Zaopatrzeniowym

 
Celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest prowadzenie przez Przedsiębiorstwo Zaopatrzeniowe lub na jego zlecenie marketingu bezpośredniego (przy użyciu telefonów, tabletów, komputerów, e-maili, komunikatorów, serwisów społecznościowych, etc. w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących) w celach: informacyjnych, marketingowych, przedstawiania ofert handlowych, prowadzenia działań promocyjnych obecnie jak i w przyszłości.
Informujemy, że Twoje dane mogą być profilowane, w szczególności w celach marketingowych, prowadzenia badań, oceny zainteresowań i preferencji zakupowych, w tym oferowania oraz prezentowania reklam, produktów i usług w oparciu o przypisane Tobie preferencje, a także do wewnętrznych analiz. Twoje dane przechowujemy przez okres niezbędny do realizacji czynności wynikających ze świadczonych usług, w tym w zakresie obsługi roszczeń posprzedażowych (np. uprawnień z gwarancji, rękojmi, czy też rozliczeń podatkowych). Do profilowania będą wykorzystywane następujące kategorie danych: informacje o produktach i usługach, sposobie korzystania z nich, informacje o płatnościach, informacje o adresach elektronicznych.

 
Masz prawo w każdym momencie do wyrażenia sprzeciwu na profilowanie Twoich działań na potrzeby marketingu bezpośredniego.
Informujemy, że Twój sprzeciw na marketing bezpośredni będzie równoznaczny z wycofaniem zgody na profilowanie.

 
W celu prawidłowej realizacji usług Twoje dane osobowe mogą być udostępniane naszym zaufanym partnerom handlowym (np. w celu realizacji sprzedaży ratalnej, ubezpieczeniowej, obsługi platformy sprzedażowej i opiniotwórczej).

 
Masz prawo:
- dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz uaktualnienia,
- do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego ich przetwarzania.
Pamiętaj, że skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody, a od 25 maja 2018 r. także będziesz mieć prawo:
- wniesienia skargi do organu nadzorczego
- prawo do przenoszenia danych
- prawo do bycia zapomnianym
Wróć do spisu treści