20 Lecie - pzsmol

Przejdź do treści

20 Lecie

20 Lecie firmy

Od dnia 01-10-2019 kontynuatorem Przedsiębiorstwa Zaopatrzeniowego Eugeniusz Smoliński stała się FIRMA ZAOPATRZENIOWA SMOLIŃSKI Sp. z o.o. W ostatnim okresie nie zanotowano roku ze spadkiem sprzedaży, zwiększyła się jednocześnie wielokrotnie liczba zatrudnionych, dostawców i stałych odbiorców. Równocześnie trwa rozbudowa i modernizacja magazynów oraz  systemów wspomagania sprzedaży.


Ważnymi wydarzeniami z historii Przedsiębiorstwa były: w roku 2002 wstąpienie   do GHM oraz w roku 2008 przeprowadzka do nowozbudowanej siedziby. Z racji usytuowania Głogowa obsługujemy piekarzy, cukierników oraz lodziarnie i gastronomie z terenów województw: dolnośląskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. Oferta towarowa obejmuje przede wszystkim surowce, komponenty i dodatki do produkcji cukierniczej i piekarskiej. Posiadamy na stałe  w ofercie również właściwe dla branży materiały, wyposażenie, sprzęt drobny i opakowania.

Współpracujemy na stałe od kilkunastu lat nieprzerwanie z tak znaczącymi dostawcami jak:
ZT.KRUSZWICA, CREDIN, KOMPLET, AKO, OSM BIERUŃ i wieloma innymi.

Korzystając ze wsparcia technologicznego dostawców, hurtownia oferuje w szerokim zakresie najnowsze  i najwyższej jakości surowce i komponenty. Zaopatrywanie naszych odbiorców traktujemy jako miły obowiązek z poszanowaniem ich wysokich wymagań jakościowych i cenowych, a niezawodność jest naszym podstawowym wyzwaniem.

Korzystając z okazji pragniemy podziękować wszystkim kontrahentom (dostawcom i odbiorcom), którzy byli z nami w ciągu tych 20-tu lat na dobre i na złe. Podziękowanie składamy również tym firmom i osobom (nielicznym na szczęście) którym się nie powiodło.Z wyrazami szacunku                            Właściciel i Pracownicy                         
Przedsiębiorstwa Zaopatrzeniowego              
w Głogowie      

Wróć do spisu treści