20 Lecie - pzsmol

Przejdź do treści
20 Lecie firmy

W dniu 07 lipca br. minie 20 lat od chwili dokonania pierwszej sprzedaży przez Przedsiębiorstwo Zaopatrzeniowe Eugeniusz Smoliński (nazwa obecna). Jak na polskie warunki jest  to dość długa historia. W okresie tym nie zanotowano roku ze spadkiem sprzedaży, zwiększyła się jednocześnie wielokrotnie liczba zatrudnionych, dostawców i stałych odbiorców.

Ważnymi wydarzeniami z historii Przedsiębiorstwa były: w roku 2002 wstąpienie   do GHM oraz w roku 2008 przeprowadzka do nowozbudowanej siedziby. Z racji usytuowania Głogowa obsługujemy piekarzy, cukierników oraz lodziarnie i gastronomie z terenów województw: dolnośląskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. Oferta towarowa obejmuje przede wszystkim surowce, komponenty i dodatki do produkcji cukierniczej i piekarskiej. Posiadamy na stałe  w ofercie również właściwe dla branży materiały, wyposażenie, sprzęt drobny i opakowania.

Współpracujemy na stałe od kilkunastu lat nieprzerwanie z tak znaczącymi dostawcami jak:
ZT.KRUSZWICA, CREDIN, KOMPLET, AKO, OSM BIERUŃ i wieloma innymi.

Korzystając ze wsparcia technologicznego dostawców, hurtownia oferuje w szerokim zakresie najnowsze  i najwyższej jakości surowce i komponenty. Zaopatrywanie naszych odbiorców traktujemy jako miły obowiązek z poszanowaniem ich wysokich wymagań jakościowych i cenowych, a niezawodność jest naszym podstawowym wyzwaniem.

Korzystając z okazji pragniemy podziękować wszystkim kontrahentom (dostawcom i odbiorcom), którzy byli z nami w ciągu tych 20-tu lat na dobre i na złe. Podziękowanie składamy również tym firmom i osobom (nielicznym na szczęście) którym się nie powiodło.Z wyrazami szacunku                            Właściciel i Pracownicy                         
Przedsiębiorstwa Zaopatrzeniowego              
w Głogowie      

Wróć do spisu treści